pondělí 23. listopadu 2009

50% sleva na 3D ovladače pro studenty a učiteleSpolečnost 3D Connexion, známý výrobce populárních 3D ovladačů SpaceNavigator, SpaceExplorer, SpacePilot a SpacePilot Pro, ohlásila novou licenční politiku pro svoje výrobky. Svá zařízení nyní nabízí všem studentům, učitelům a školám s více než 50% slevou. Vše, co musíte udělat, je přiložit k objednávce oskenované potvrzení o studiu nebo o zaměstnaneckém poměru ve školství.

2 komentáře:

Kaylee Brown řekl(a)...

Whether it's a problem with the writer or a problem with the payment provider, our representatives are here to help. You will learn everything you need to know to become a better writer in addition to producing the best argumentative essay to your professor. All students who want to enhance their writing skills can get individual help from our professionals. As a result, get in touch with us and take advantage of our premium services. We offer a responsive online paper help team that responds to all enquiries and concerns promptly.

Essien řekl(a)...


Big beat! I love this site due to your knowledgeable and plenty ideas and knowledge. It is needed information and helpful content. Thanks so much for sharing. is tasued post utme form still on sale