pondělí 30. listopadu 2009

i.materialise - služba pro 3D tisk

i.materialise je zcela nová služba pro 3D tisk určená všem, kdo milují design a 3D modelování.

Zásuvný modul i.materialise pro Rhino umožní uživatelům Rhina odeslat pohodlně svůj model z prostředí Rhina na web i.materialise a objednat si jeho 3D tisk pouhými několika kliknutími myši.

i.materialise také nabízí službu “Create your own”, která umožní designérům navrhnout funkční modely, jako jsou například stolní lampy. V současném stádiu Beta je na všechny nové objednávky automaticky uplatněna sleva, proto neváhejte a vyzkoušejte tuto službu na adrese http://i.materialise.com/.

Pro další novinky a informace přímo od i.materialise navštivte jejich profil na facebooku (http://www.facebook.com/i.materialise) nebo twitteru (http://twitter.com/imaterialise) nebo si přečtěte oficiální blog (http://i.materialise.com/blog).

1 komentář:

joellreyy87 řekl(a)...

As recorded over, various elements add to the problems when an understudy is confronted with the sign of a thesis. They depend on unique and broad examination, not at all like scholastic exploration Get Assignment Done papers and subsequently, understudies should pick a subject to direct research on, or an issue for which they might perhaps lead research on, with an expectation to track down the plausible answers for them