středa 20. října 2010

iRhino 1.1 - nová verze

iRhino 3D
Sdílejte svůj vhled a inspiraci
Na iPadu, iPhonu nebo iPodu touch
Nic se nevyrovná tomu, když předvedete svůj návrh ve 3D. Posunujte, zoomujte a otáčejte pouhými pohyby prstů. Šikovný navigátor vám umožní posunovat náhledy souborů, takže můžete rychle předvést soubor, který právě potřebujete. Nahrávjte modely Rhina z webových stránek, Google Docs, e-mailových říloh nebo z iTunes. Uložte pohledy jako obrázky, které můžete poslat e-mailem.


Novinky ve verzi 1.1

  • podpora iPhone 4
  • podpora němčiny, francouzštiny, italštiny, japonštiny, korejštiny, španělštiny, katalánštiny, polštiny, češtiny, finštiny, holandštiny, švédštiny a zjednodušené a tradiční čínštiny
  • modely exportované pomocí Sycode se nyní zobrazují správně

1 komentář:

Mikaela řekl(a)...

Hraní blackjacku na iPadu v České republice může být pohodlné a příjemné. S rostoucí popularitou mobilního hraní mnoho online kasin optimalizovalo své platformy pro mobilní zařízení, včetně iPadů. Hráči si tak mohou vychutnat řadu blackjackových her z pohodlí domova nebo na cestách. Je však důležité se ujistit, že online kasino je licencované a regulované, aby zajistilo bezpečný a férový herní zážitek, který si můžete přečíst na online blackjack - blackjackonline21cz. Kromě toho je důležité pamatovat na to, že při hraní blackjacku nebo jakékoli jiné formy online hazardních her je třeba hrát zodpovědně a v rámci svých možností.