čtvrtek 1. prosince 2011

Fotky a videa z Shape To Fabrication 4

Konference Shape To Fabrication 4 skončila velkým úspěchem - zúčastnilo se jí více než 200 uživatelů z celé Evropy a také z USA a Kanady. Na fotografie z této akce se můžete podívat zde.

Akci předcházely 4 dny intenzivních workshopů (zde jsou fotografie na Flickeru a tady najdete pěkná videa z Evolute workshopu). Na vlastní konferenci bylo představeno mnoho projektů, které byly realizovány pomocí Rhina. S prezentací svých projektů vystoupili přednášející z firem Populous, Aedas, Luca Biselli, Simmonds Studio, AKT, Arup, Buro happold, Zaha Hadid Architects, Yolles, Amanda Levete Architects.

Akce se zúčastnili také softwaroví vývojáři: chaos group představil chystaný V-Ray for Rhino 1.5 (vydání se očekává v prvním čtvrtletí 2012) - novou verzi, která bude odpovídat funkčnosti V-Raye 2.0 pro 3DS Max, včetně realtime renderování. Giulio Piacentino představil RhinoPythonRhinoTerrain ohlásil dva chystané moduly pro Rhino 5.0: RhinoCity a RhinoRoad. Evolute předvedl skvělé demo svých pluginů pro Rhino pro optimalizaci geometrie v nové verzi 1.2. Nástroje SMART Form a SMART Move VIZ od Buro Happold pro analýzu a simulaci v reálném čase za účelem bleskových optimalizací návrhů sklidily také velký úspěch. Sigrid & Johannes (Robots in Architecture Association) předvedl modul pro Grasshopper s názvem KUKA|prc (parametric robot control), první svého druhu, který umožňuje řízení robota z architektonického software. Francesc Salla z Asuni předváděl novou verzi VisualARQ. Symvol for Rhino, nový nástroj pro volumetrické (objemové) 3D modelování od firmy Uformia byl pro všechny prostě revoluční. David Rutten představil druhý řešič, který je k dispozici v modulu Galapagos pro Grasshopper. Tento řešič implementuje algoritmus Simulated Annealing (informace o něm najdete zde). A Daniel Piker měl skvělou prezentaci svého enginu Kangaroo live physics s ukázkami projektů od studentů i komerčních uživatelů.

Společnost HP na tomto videu předestřela, jak vidí použití 3D tisku v architektuře.

Připravte se na STF5 v roce 2012!

7 komentářů:

healthhaa řekl(a)...

charbzaban

medicinenews12 řekl(a)...

thanks for this
IELTS
plastic surgery

esfahanjanebi řekl(a)...

خرید غذای سگ
غذای سگ
خرید اورینگ
پکینگ لاستیکی
سیستم گیمینگ
سیستم رندرینگ
خرید سیستم گیمینگ
لوازم جانبی
لوازم جانبی موبایل

Unknown řekl(a)...

thanks for sharing informative post...
Stronglifts 5×5 – Weight Lifting & Gym Workout Log PC Download

danielkoike řekl(a)...

毕业论文Topic代写, 100%原创无抄袭 – EssayMin

虽说毕业论文Topic所占的字数并不多, 但是却也有不少同学为了它绞尽脑汁.毕业论文Topic 因为一篇毕业论文, 导师首先注意到的就是毕业论文Topic, 如果你的Topic足够吸引人, 那么你的论文就成功了一步. 而一个毕业论文Topic要做的不止是吸引读者的兴趣, 还要概括文章的大致内容, 且足够新颖. 如果你做不到, 那么就交给EssayMin英国论文网吧, EssayMin提供的毕业论文Topic保证100%原创无抄袭, 并附赠一份TurnitinUK查重检测报告. 同时用户可以随时向导师进行沟通交流, 提出对Topic的要求, 导师一定严格按照要求写作!

Mads řekl(a)...

your website is very nice, the article is very enlightening, I wish you continued success. ทางเข้าเล่น joker

123bet řekl(a)...

your article is very good Can you give me some advice on my writing method
ฝากจอดรถยนต์อุบล