čtvrtek 1. prosince 2011

Fotky a videa z Shape To Fabrication 4

Konference Shape To Fabrication 4 skončila velkým úspěchem - zúčastnilo se jí více než 200 uživatelů z celé Evropy a také z USA a Kanady. Na fotografie z této akce se můžete podívat zde.

Akci předcházely 4 dny intenzivních workshopů (zde jsou fotografie na Flickeru a tady najdete pěkná videa z Evolute workshopu). Na vlastní konferenci bylo představeno mnoho projektů, které byly realizovány pomocí Rhina. S prezentací svých projektů vystoupili přednášející z firem Populous, Aedas, Luca Biselli, Simmonds Studio, AKT, Arup, Buro happold, Zaha Hadid Architects, Yolles, Amanda Levete Architects.

Akce se zúčastnili také softwaroví vývojáři: chaos group představil chystaný V-Ray for Rhino 1.5 (vydání se očekává v prvním čtvrtletí 2012) - novou verzi, která bude odpovídat funkčnosti V-Raye 2.0 pro 3DS Max, včetně realtime renderování. Giulio Piacentino představil RhinoPythonRhinoTerrain ohlásil dva chystané moduly pro Rhino 5.0: RhinoCity a RhinoRoad. Evolute předvedl skvělé demo svých pluginů pro Rhino pro optimalizaci geometrie v nové verzi 1.2. Nástroje SMART Form a SMART Move VIZ od Buro Happold pro analýzu a simulaci v reálném čase za účelem bleskových optimalizací návrhů sklidily také velký úspěch. Sigrid & Johannes (Robots in Architecture Association) předvedl modul pro Grasshopper s názvem KUKA|prc (parametric robot control), první svého druhu, který umožňuje řízení robota z architektonického software. Francesc Salla z Asuni předváděl novou verzi VisualARQ. Symvol for Rhino, nový nástroj pro volumetrické (objemové) 3D modelování od firmy Uformia byl pro všechny prostě revoluční. David Rutten představil druhý řešič, který je k dispozici v modulu Galapagos pro Grasshopper. Tento řešič implementuje algoritmus Simulated Annealing (informace o něm najdete zde). A Daniel Piker měl skvělou prezentaci svého enginu Kangaroo live physics s ukázkami projektů od studentů i komerčních uživatelů.

Společnost HP na tomto videu předestřela, jak vidí použití 3D tisku v architektuře.

Připravte se na STF5 v roce 2012!

10 komentářů:

healthhaa řekl(a)...

charbzaban

medicinenews12 řekl(a)...

thanks for this
IELTS
plastic surgery

danielkoike řekl(a)...

毕业论文Topic代写, 100%原创无抄袭 – EssayMin

虽说毕业论文Topic所占的字数并不多, 但是却也有不少同学为了它绞尽脑汁.毕业论文Topic 因为一篇毕业论文, 导师首先注意到的就是毕业论文Topic, 如果你的Topic足够吸引人, 那么你的论文就成功了一步. 而一个毕业论文Topic要做的不止是吸引读者的兴趣, 还要概括文章的大致内容, 且足够新颖. 如果你做不到, 那么就交给EssayMin英国论文网吧, EssayMin提供的毕业论文Topic保证100%原创无抄袭, 并附赠一份TurnitinUK查重检测报告. 同时用户可以随时向导师进行沟通交流, 提出对Topic的要求, 导师一定严格按照要求写作!

123bet řekl(a)...

your article is very good Can you give me some advice on my writing method
ฝากจอดรถยนต์อุบล

zeldar řekl(a)...

The depth of your research and rankdle the breadth of your knowledge are commendable.

Jasper řekl(a)...

Really its great content keep share more informative article like this . any one want legal advise for you kindly visit our page thanks. Chesterfield Reckless Driving

daniel koike řekl(a)...

EssayMin论文网是英国论文代写第一品牌, 2006年成立于英国London, 超过1800名+英国本地论文导师, 利用大数据订单分配系统, 让每篇论文分配给该科目得分最高的论文导师, 使每篇论文得到高质量保障! 迄今为止EssayMin已经帮助30000+名留学生顺利毕业!英国论文代写, 靠谱论文写作

inessay řekl(a)...

inEssay论文定制拥有超过2000+英美本地论文定制导师, 涵盖所有专业学科, 拥有丰富的论文写作经验, 熟悉加拿大各类型的论文写作要求及格式, 全方位为您把控论文写作. 同时还提供最短12小时论文加急服务, 导师随时待命, 为您解决论文的燃眉之急, 且质量有保证.https://inessay.com/

asiapanel řekl(a)...

اگر به دنبال یک راه حل سریع و آسان برای ساخت سازه خود هستید ما به شما استفاده از ساندویچ پانل آسیا را پیشنهاد می‌کنیم. ساندویچ پانل‌ها به واسطه ساختار پیش ساخته‌ای که دارند سبب سرعت و سهولت در ساخت وساز و کاهش هزینه‌های اجرای پروژه می‌شوند. از ساندویچ پانل‌ها در ساخت انواع سازه مانند سوله صنعتی، سوله انبار، سوله ورزشی، انواع کانکس، سردخانه و کلین روم استفاده می‌شود.
ساندویچ پانل
ساندویچ پانل دیواری
ساندویچ پانل سقفی

jamesanderson řekl(a)...

Skvělá konference! Prezentace projektů, novinky v softwaru a technologiích, jako 3D tisk, vytvořily inspirativní akci. Vynikající příležitost pro odbornou výměnu a propojení.
Reckless Driving New Jersey