pátek 28. června 2024

Spouštíme zcela nový web o Rhinu

Český distributor Rhina, společnost DIMENSIO s.r.o., s radostí oznamuje spuštění svého zcela nového webu DIMENSIO. Tento web je bez přehánění zdaleka nejširším zdrojem informací o Rhinu na českém internetu.


Tři roky práce jsme zasvětili tomu, abychom vám ukázali, v jakých oblastech se Rhino používá, jaké funkce Rhino a jeho zásuvné moduly nabízí a jak vám může usnadnit práci.


Velký důraz klademe na prezentaci práce uživatelů, kteří s Rhinem pracují. Inspirujte se v galerii prací a budeme opravdu rádi, pokud do této galerie přispějete i svými projekty - kontaktujte mě prosím na e-mailu slanina@dimensio.cz.

Na novém webu najdete samozřejmě i blog, kde publikujeme články o Rhinu a dalších programech. Aktuálně je zde třeba zajímavá série článků o nových funkcích v Rhinu 8.


A samozřejmě víme, ženáš starý dobrý 3Dshop potřeboval důkladnou rekonstrukci. Té se mu dostalo v podobě zcela nového 3Dshopu, který je integrovaný do našeho nového firemního webu. Jednotlivé produkty zároveň obsahují velice podrobné popisy funkcí a vlastností, proto je můžete důkladně prošmejdit, i když nemáte v úmyslu nic kupovat.


Věřím, že se náš nový web stane cenným zdrojem informací a inspirace. Pokud máte jakékoliv nápady na články nebo pokud se chcete prezentovat v naší galerii, konaktujte mě, prosím.

Navštivte nový web DIMENSIO!

1 komentář:

Budgetmart řekl(a)...

Thanks for sharing this amazing article. Indian online grocery store in the UK