čtvrtek 20. listopadu 2008

Nové balíky pro import/export nativních CAD modelů


Datakit ohlásil nový balík zásuvných modulů pro import a/nebo export modelů v různých CADových formátech. Cena celého balíku odpovídá ceně jediného převodníku před touto nabídkou! Akce je časově omezena do konec roku.

Balík pro import obsahuje 9 převodníků pro načítání nativních nebo neutrálních souborů Acis, CATIA V4, CATIA V5, Inventor, JT, NX, Parasolid, Pro/E a Solid Edge do Rhina 4.0.

Balík pro export umožňuje v Rhinu 4.0 ukládat nativní soubory CATIA V4 a V5.

Cena každého balíku je 38.000,- Kč bez DPH, oba balíky lze pořídit za zvýhodněnou cenu 65.000,- Kč bez DPH. Udržovací poplatek (maintenance) je 7.600,- Kč a v prvním roce je povinný.

4 komentáře:

Unknown řekl(a)...

the information you provide on this website has helped me tremendously. Thanks for all of your time & work. Hobbs and Shaw Leather Jacket

Unknown řekl(a)...

Excellent Blog! I would like to thank for the efforts you have made in writing this post. I am hoping the same best work from you in the future as well. I wanted to thank you for this websites! Thanks for sharing. Write My Essay For Me Uk

Qasim Khan řekl(a)...

Nice post I want more information, please share Love Shayari

robertcooper řekl(a)...

Hello guys. It is a fantastic post. I was hooked on reading it. I think you did a great job when decided to launch a blog. I am waiting for a post about plagiarism free essays. Hope to read it soon!