neděle 4. října 2009

Rhino OS X - nové sestavení

K dispozici je nové sestavení Wenatchee 2009-09-24 s mnoha novými funkcemi, vylepšeními a opravami chyb včetně všech změn, obsažených v Service Release 6. Mimo jiné zde najdete:

  • Zásuvný modul PanelingTools. Menu PanelingTools. Menu zatím není implementováno, protože uživatelské rozhraní pro Mac ještě není dokončeno, ale všechny příkazy jsou již k dispozici. Zadejte znaky "pt" a v seznamu pod příkazovou řáskou se zobrazí všechny příkazy PanelingTools.
  • Titulek každého pohledu má nyní zoomovací tlačítko pro maximalizaci a obnovení velikosti pohledu.
  • Bylo sníženo obsazení paměti při renderování.
Kdokoliv může během vývoje stahovat a testovat verzi Rhina pro OS X.

Většina funkčnosti byla přenesena z Windows a program je velice stabilní. Stále ovšem zbývá přenést mnoho funkcí a vyladit rozhraní. Očekáváme, že komerční vydání je ještě alespoň jeden rok daleko.

Nebojte se toho, co se stane, až vaše verze vyprší. Nové verze vydáváme každých pár týdnů. K datu expirace staré verze již bude k dispozici verze nová.

1 komentář:

Stella Jones řekl(a)...

This post is very interesting and informative thanks for sharing with us. Get expert marketing assignment help from experienced professionals. Our team offers tailored solutions for all your marketing projects, ensuring top grades and a comprehensive understanding of key concepts. Explore our services now!