středa 26. srpna 2009

Sestavy, kinematická simulace a přímá editace modelu...


LEDAS zlepšuje návrh sestav a kinematickou simulaci v Rhinu a ohlašuje přímou editaci geometrie bez stromu historie

Novosibirsk, Rusko, 19. srpen 2009 - LEDAS Ltd., nezávislý výrobce nástrojů pro konstruktéry s názvem Driving Dimensions pro různé CADové platformy, dnes oznámil druhou přípravnou verzi (0.2) svého nového zásuvného modulu Driving Dimensions pro Rhinoceros. Zásuvný modul si můžete bezplatně stáhnout. DD nabízí snadno ovladatelné nástroje pro parametrizaci modelu, které výrazně zkrátí čas, nutný pro prováděín změn v existujících modelech a otevírá zcela nové možnosti modelování.

2 komentáře:

Allie009 řekl(a)...

I know a few people had an associate's degree when graduating highschool. There are plenty of jobs for people with just a highschool education Assignment Writing Service, it's just a matter of people going to them, my husband was making $45k a year(we live in a COL of 0.8) without a degree as a manager for example.

Dakota Leest řekl(a)...

My appreciation! I liked the article. You can check enlightening articles https://essays-writer.net/health-care-research-topics-for-argumentative-essay-best-ideas.html . I often read posts there as I am a student and the site offers free guidelines.