úterý 12. května 2009

Promo akce na Brazil končí 1. června!

Brazil pro Rhino je nyní v prodeji. Nyní můžete využívat stejnou renderovací technologii jako ti nejlepší a nejnáročnější světoví grafici - aniž byste museli opustit Rhino.

Brazil produkuje obrázky v nekompromisní kvalitě. Pokročilé algoritmy a moderní architektura spolu utváří renderovací systém, který bez vám pomůže dosáhnout nejvyšší míry reality vašich scén.

Pokročilý shading, rozšiřitelná architektury a přirozený postup práce nabízí skvělou míru kontroly a flexibility a poskytuje uživatelům takovou míru svobody, že se mohou zaměřit na práci místo na souboj s "technologií.”

Mimořádná nabídka do 1. června 2009
Brazil je k dspozici v celosvěové dealerské síti Rhina.

  • Komerční cena je €895.
  • Zaváděcí cena €695 do 1. června 2009.
  • Studenti a učitelé mohou koupit komerční licenci za €195.
  • Školy mohou koupit laboratorní multilicenci za €875.

Další podrobnosti, stažení zkušební verze nebo zakoupení...

1 komentář:

landlyjabin řekl(a)...

● If you expertise too many successive losses, doubling your guess might reach the desk restrict. That’s definitely a huge bummer since you won’t get an opportunity to double your wager 1xbet once as} extra. If paying a 5 percent fee on the Banker irks you, it could be finest to try your luck on the Player hand, which comes with a marginally worse home benefit of 1.24 percent. After all, the core objective of gambling is to enrich yourself, not lose your cash to the home. This occurs if the Banker’s rely is lower than 3 or as stipulated by probably the most favorable odds. The values of the two playing cards are added to determine out} the price of every hand.