úterý 19. ledna 2010

Představujeme komunitu Rhino FabLabKomunita RhinoFabLab je místem, kde můžete sdílet své zkušenosti, učit se i sdělovat různé metody výroby v průmyslovém designu, architektuře a strojírenství. V libovolné konstrukční či výrobní fázi tohoto procesu by přitom měl být přítomen Rhinoceros. Toto místo je také skvělé pro sdílení informací o hardware pro digitální výrobu, o digitálních modelech a můžete se zde také setkat s definicemi pro Grasshopper.

Komunita RhinoFabLab je otevřená pro každého. Přivítáme diskusi o jakémkoliv hardware nebo software kompatibilním s Rhinem, který vám pommže realizovat vaše myšlenky.

RhinoFabLab vybízí také všechny autorizované školitele a školicí centra, aby zde zveřejňovali termíny školení a workshopů s tematikou výrobních metod a procesů.

Hostitelem této komunity je Andres Gonzalez z kanceláře McNeel Miami.

1 komentář:

Lilla Wilkinson řekl(a)...

Have the best “write my paper” help on , which is among the Top 10 writing help picks on the internet in 2021. Collab with a professional essay writer instructing them to prepare a fully original, plagiarism-free essay that meets all the instructions that you received from your tutor.