sobota 12. listopadu 2011

64bitová verze Scan&Solve (Beta) je zde!

Oznamujeme dostupnost 64bitové verze zásuvného modulu Scan&Solve™ v1.3.0.1 do Rhina. Tento plugin pracuje metodou konečných prvků a provádí analýzu lineárního zatížení na tělesech, které byly vytvořené nebo importované do Rhina. Integrace s Rhinem je dokonalá, model dokonce ani nemusíte převádět na polygonové sítě.

32bitová verze pluginu Scan&Solve™ spolupracuje s Rhinem 4 (SR9) a 32bitovou verzí Rhina 5. K dispozici je také 64bitová betaverze tohoto pluginu. Spolupracuje s 64bitovou verzí Rhina 5.9 komentářů:

sweetcandysp řekl(a)...

What an amazing website thank you for permitting me to comment keep it up lewdle

Unknown řekl(a)...

Really good to know that your idea got approved. I know it feels so nice when you put in so much effort into something and you get appreciated for it. I pay a salute to all engineers, doctors, architectures, UK Nursing thesis help, poets, filmmakers, and literally everyone who is working so hard every day just to earn a good name!

Brook Tim řekl(a)...

Balancing the requirements of various online courses can be challenging, but with the assistance of online course help students can navigate their virtual coursework effectively and achieve academic success.

Annata20 řekl(a)...

The introduction of a "64-bit (Beta)" connections version likely implies an upgrade or new release of the software that is specifically designed to run on 64-bit operating systems.

Ariel Wilson řekl(a)...

Exciting news on the 64-bit version of Scan&Solve™ v1.3.0.1 for Rhino! The integration without the need for model conversion is impressive. By the way, can I pay someone to do my dissertation? Any advice on reliable services would be greatly appreciated!

Mariah Carey řekl(a)...

Je skvělé vidět, jak se technologie konečných prvků v kombinaci s Rhinocerosem wordle posouvá vpřed, usnadňuje analýzy a zvyšuje efektivitu uživatelům při práci s tělesy v jejich projektu.

Elijah Nelson řekl(a)...

Gratulujeme k této milníkové aktualizaci mapquest a přejeme úspěch ve všech dalších inovacích!

io games řekl(a)...

Integrace s Rhinem je skvělá zpráva, mapquest driving directions zejména s možností provádět analýzy lineárního zatížení na tělesech bez nutnosti převodu na polygonové sítě.

Kamila Hornakova řekl(a)...

Podle webu Deelay je 64bitová verze už starou záležitostí, ale kdo ví! Zase na webu Chi-Nese psali, ať je jakýkoliv rok, 64b je lepší než 32b.