úterý 15. listopadu 2011

Novinky z food4Rhino


Prohlédněte si nejnovější aktualizace doplňků na food4Rhino:

Nové doplňky pro Grasshopper:
 • SpiderWeb - balík nástrojů, které vám v pomohou pracovat v Grasshopperu s grafy. K dispozici jsou například grafy Dijkstra, AngularDijkstra, EulerianPath, MinimalSpanningTree a další.
 • Heliotrope - Solar je modul do Grasshopperu pro výpočet pozice Slunce a pro analýzu oslunění. Tento nástroj počítá pozici Slunce v zadaném datu a čase. Počítejte ve svých návrzích se Sluncem: orientujte podle něj geometrii, nastavte světelné zdroje pro renderování nebo analyzujte zastínění okolních budov.
Aktualizace pluginů pro Rhino a Grasshopper (nejprve novější):
 • Hoopsnake - přidána volba (kontextové menu) pro připojení nových dat nebo nahrazení starých dat. Reset nyní resetuje počítadlo smyček. Tlačítko Step je zpět; má vliv na zvolenou komponentu z roletového seznamu. Byla přidána volba pro vypnutí nebo zapnutí zobrazování aktualizací v okně Rhina.
 • Slingshot! Database v0.8 WIP - zásadní aktualizace s podporou nových databízí včetně ODBC, OLE DB a MySQL. Byl přepracován i systém SQL dotazů. Obsahuje nové nástroje pro připojení k webu.
 • Karamba - nová verze. Karamba je modul pro výpočty metodou konečných prvků pro Grasshopper. Umožňuje interaktivní výpočet odezvy trojrozměrných prutových konstrukcí pod vnějším zatížením.
 • Firefly Kinect - první beta vydání komponentu Kinect Skeleton Tracker. Vyžaduje Windows 7, Rhino 5.0 32bit kompatibilní grafickou kartu. Další informace najdeet v pokynech pro instalaci.
 • Firefly 1.0063 - aktualizační vydání s několika novými komponentami a přidanými funkcemi. Mezi nové komponenty patří: Bang, Counter, AND Flip Flop, NOR Flip Flop, Stop Watch, Frame Rate a Is Key Pressed.
 • BIM GeomGym IFC - nová verze tohoto zásuvného modulu pro import, generování a vyjmutí BIM (Building Information Modelling) dat v Rhinu a Grasshopperu.
 • StructDraw Rhino - nová verze. Obsahuje relaxaci sítě (minimální plochy), "nafukování" sítě (ETFE polštářky), automatizaci symetrie, tessellaci, strukturální modelování/skicování atd.
 • Ring Builder by Cadwax - byly přidány uživatelské volby. Tato nová verze modulu od společnosti Cadwax podporuje šperkaře v jejich každodenní práci.
 • Yeti 0.3 Interactive debugging - klikněte na klíčové slovo a zvýrazní se odpovídající geometrie a objeví se vlastnosti objektu.
Nové textury a pozadí:
 • London fire lane, Oxford path, SF MOMA, Mt. Monadnock, Pearson airport  a několik adlších sférických HDRI od Briana Jamese.

2 komentáře:

Salma889 řekl(a)...

Our policy is simple: we never sell or give your personal information to any third parties under any circumstances. That is why, since is paperrater safe 2004, none of our clients has got caught for using our college essay writing service.

yangtulo řekl(a)...

Start Snake io as a small worm and try to get bigger by eating your way through each level. Worm your way through fields of food and try to beat other players’ scores - how long can you survive?