úterý 22. dubna 2014

Startuje 3DAkademie.czVážení uživatelé Rhina,

s radostí vám oznamuji spuštění velkého a srdečního projektu, který jsem nosil v hlavě po mnoho posledních měsíců. Spouštím nový web

www.3dakademie.cz
 
3DAkademie.cz je především VÁŠ web. Vytvářel jsem ho s neustálou myšlenkou na to jak vám ulehčit práci, jak ve vás probudit nadšení a jak vám předat vše, co jsem se za dlouhých osmnáct let v Rhinu naučil. Na tomto webu chci publikovat videa, manuály, eBooky, 3D modely a další obsah, který považuji za zajímavý, ale skutečný přínos pro vás bude mít, pokud mi napíšete co vás trápí, s čím máte problémy, kterým funkcím nerozumíte nebo mi pošlete model, se kterým si nevíte rady. Rád zpracuji video s řešením problému nebo vysvětlením nějaké funkce.

Zaregistrujte se zdarma, podívejte se na bezplatná videa a pokud budete mít pocit, že vám 3DAkademie.cz může něco přinést, vstupte do placené části. Budu poctěn vaší přízní.

Váš Jan Slanina

6 komentářů:

Rubyrise řekl(a)...

3DAkademia.cz is an online platform or academy focusing on 3D modeling, animation, and related fields. It offers courses, tutorials, and resources for learning about 3D design, animation techniques, and more. Launching such an academy could be exciting due to growing interest in 3D design across industries. Building a comprehensive curriculum, recruiting experienced instructors, and creating engaging learning materials are essential Sex Crime Lawyer Fairfax VA.

Blood Moon řekl(a)...

Whenever you require a legal advices in Virginia, Maryland and New Jersey, Kindly visit our page. No matter what else, our team prosecutors performed well.
dui lawyer in amherst

kolson řekl(a)...

3DAkademie.cz is a promising platform for 3D design enthusiasts, offering education and training. However, a comprehensive review is challenging without firsthand experience or detailed information. Users should explore course offerings, instructor credentials, and student feedback.
contract dispute definition

Mia Wilde řekl(a)...

We are the best legal team in Virginia region. Whenever and wherever you want a law-related guidance, Call us. We are always ready to help you
abogado tráfico rockingham virginia

johnblaze21 řekl(a)...

Congratulations on the launch of 3DAkademie.cz! Excited to explore the valuable resources you've curated and looking forward to learning and growing with your expertise.
Quick and Easy Divorce in New York

Road Bridge řekl(a)...

Dear Rhino users, I am happy to announce the launch of a big and heartfelt project that I have been carrying in my head for many last months. For reliable site work services in Edmonton, consider road resurfacing contractors Edmonton.